Układanie kostki brukowej Gniezno

Kostka brukowa jest trwałym, estetycznym materiałem wykorzystywanym do budowy podjazdów, ścieżek, parkingów, chodników. Aby mieć pewność, że wspomniane prace zostaną przeprowadzone na najwyższym poziomie, warto zlecić je profesjonalnej firmie. W BIN-BRUK świadczymy usługi brukarskie na terenie Gniezna oraz okolic tego miasta.

Usługi brukarskie Gniezno

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług brukarskich. Zatrudniamy specjalistów z fachową wiedzą i umiejętnościami. Ponadto, jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom w doborze odpowiedniego rodzaju i wzoru kostki.

Brukowanie

Brukowanie dzieli się na kilka etapów:

  • Projektowanie – tworzymy plan ułożenia kostki brukowej. Na tym etapie obliczamy również powierzchnię, a także ilość potrzebnych materiałów do zrealizowania projektu.
  • Wykonanie wykopu – układanie bruku rozpoczynamy od korytowania, czyli wykonania wykopu odpowiedniej głębokości.
  • Układanie krawężników – kolejnym etapem brukowania jest ułożenie krawężników, które zapobiegną zasypywaniu się nawierzchni i utrzymają kostkę w odpowiedniej pozycji.
  • Wyłożenie i wyrównanie podbudowy – następnie układamy podbudowę. W miejsce ułożenia kostki brukowej układamy kruszywo mrozoodporne i przepuszczalne wody opadowe. Następnie całość ubijamy.
  • Brukowanie – układanie kostki brukowej zgodnie z planem.
  • Zagęszczanie nawierzchni i wysypanie piasku – ostatnim etapem jest utwardzenie kostki oraz wysypanie piasku, co zapobiega luzowaniu się bruku.

Profesjonalne brukarstwo

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam odpowiednio obrobić bruk – tak, aby nawierzchnia dostosowana była do oczekiwań naszych klientów. Ponadto nawiązujemy współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zawsze korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Nasi klienci mogą mieć pewność, że kostka brukowa będzie prezentować się świetnie przez wiele lat.

Dbamy o to, aby wykonana przez nas posadzka brukowa była odporna na uszkodzenia, trwała, a także estetyczna. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

kostka-brukowa-poznan
Napisz do nas

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!